Užtikrinta "Kretingos" komandos pergalė

Užtikrinta "Kretingos" komandos pergalė 1334

Lapkričio 8 dieną Klaipėdos miesto Bendruomenių” taurės rungtynėse susitiko “Mosėdis“ ir „Kretinga“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 89:68 (24:16; 19:12; 23:25; 23:15) iškovojo “Kretinga.

Pirmojoje rungtynių pusėje “Kretingos” komandai sekėsi kiek geriau, jie jau antrojo kėlinio pradžioje pirmavo prieš varžovus dviženkliu pranašumu. Didesnio pasipriešinimo “Mosėdis” nesukūrė, o “Kretinga”, nors iš toli atakavo ir prastai, visgi išlaikė savo pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 43:28.

Antrojoje rungtynių pusėje nieko įspūdingo neįvvyko, “Kretingos” ekipa išlaikė savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 89:68.

Rungtynių žaidėjai: MVP Eimantas Kupšys (Kretinga) 13 t., 10 atk. k., 3 rez. p., 3 išp. p., 22 n. b.

Antanas Stonkus (Kretinga) 12 t., 6 atk. k., 3 rez. p., 19 n. b.

Gintaras Beniušis (Mosėdis) 14 t., 25 atk. k., 5 išp. p., 28 n. b.