„Stasmilos“ krepšininkų lengvas pasivaiksčiojimas

„Stasmilos“ krepšininkų lengvas pasivaiksčiojimas 1335

Lapkričio 10d.  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko „VKKM – Saulės kaina“ ir „Stasmila“ komandos. Pergalę rezultatu 75:100 (20:19; 15:26; 20:30; 20:25) iškovojo „Stasmila“

Pirmajame kėlinyje jaunieji „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkai nepabūgo „Stasmilos“ favorito statuso ir demonstruodami kovingumą laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 20:19.

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau likus dvejoms minutėms iki kėlinio pabaigos „Stasmila“ surengė 10:2 spurtą ir laimėjo šį kėlinį 35:45.

Po ilgosios petraukos „Stasmila“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą, perimdami vieną kamuolį po kito, taip užbėgdami į greitą puolimą ir parodydami kodėl yra lygos favoritai, laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 100:75

Rungtynių žaidėjai: MVP (Stasmila) Laimonas Remeikis 39 t., 13 atk. k., 13 išp. p., 53 n. b.

Karolis Opulskis (Stasmila) 7 t., 15 atk. k. 6 rez.p., 26 n. b.

Vytautas Mizgiris (VKKM – Saulės kaina) 13 t., 4 atk. k. 10 n. b.