"WYWA" keliauja į "Įmonių taurės" finalą

"WYWA" keliauja į "Įmonių taurės" finalą 613

Pirmadienį, birželio 3 dieną  Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurės“ pusfinalyje susitiko „Pajūris – Jūros mūša“ ir „WYWA“. Pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo „WYWA“. Rungtynės baigėsi rezultatu 66-63 (10-8; 22-18; 23-19; 11-18).

Rungtynių pradžia klostėsi nervingai, abi ekipos atakavo pro šalį. Metimai iš po krepšio skriejo pro šalį, jau nekalbant apie tolimus metimus. Po pirmo kėlinio 10-8 pirmavo „WYWA“.

Antrajame kėlinyje „WYWA“ po truputį pradėjo laužyti varžovų gynybines užkardas, ekipa sunkiai, bet nuosekliai didino savo pranašumą. Antroje kėlinio pusėje Lino Markaičio vedama „Pajūris – Jūros mūša“ komanda stabilizavo padėtį. Po dviejų kėlinių „WYWA“ pirmavo rezultatu 32-26.

Trečią kėlinį Vytautas Stončius pradėjo dvitaškiu iš po krepšio, o „WYWA“ susigrąžino dviženklį pranašumą. Linas Markaitis toliau tęsė „one man show“ programą ir laikė savo komandą koviniu atstumu. Po trijų kėlinių „WYWA“ pirmavo rezultatu 55-45.

Ketvirtą kėlinį „Pajūris – Jūros mūša“ spurtavo 5-0, bet „WYWA“ atsakė tuo pačiu. Likus rungtyniauti dvi minutes komandas skyrė 5 taškai. Rungtynių pabaigoje netrūko intrigos, bet „WYWA“ sužaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 66-63.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Karolis Gailiūnas 15t. 13 atk.kam. 21 n.b.