"VKKM-2004" pateikė staigmeną ir nukovė "Klaipėdos sporto projektai" komandą

"VKKM-2004" pateikė staigmeną ir nukovė "Klaipėdos sporto projektai" komandą 599

Gegužės 21 d. “Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės” rungtynėse “VKKM-2004” ir “Klaipėdos sporto projektai”. “VKKM-2004” sensacingai šventė pergalę prieš išretėjusią “Klaipėdos sporto projektai” komandą – 70:66 (14:20; 25:21; 16:20; 15:5)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rungtynėmis taškas į tašką, tačiau antroje kėlinuko pusėje savo pranašumą pradėjo rodyti „Klaipėdos sporto projektai“ komanda, kuri po pirmojo kėlinuko priekyje buvo – 20:14.

Antrąjame kėlinuke „VKKM – 2004“ pradėjo savo spurtą ir greitai išlygino rungtynių rezultatą. Varžybos taškas į tašką tęsėsi visą ketvirtį ir po dviejų kėlinių „Klaipėdos sporto projektai“ turėjo 2 taškų pranašumą – 41:39.

Trečiąjame kėlinuke komandos vėl įnyko į atkaklų ir greitą krepšinį. Tik kėlinuko gale gerus metimus sumetę „Klaipėdos sporto projektai“ parodė savo pranašumą – 61:55.

Ketvirtąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo jaunieji „VKKM – 2004“, kurie vėl surengė spurtą ir sužaidus keturias minutes jau buvo priekyje dviejų taškų persvara – 63:61. Pastarieji visas rungtynes puikiai taikė zoninę gynybą, laikė varžybų kontrolę savo rankose ir iškovojo pergalę rezultatu 70:66.

MVP: „VKKM-2004“ Mantas Mockevičius – 11 t., 8 at.k., 21 n.b.

„VKKM-2004“ Matas Karbauskas – 14 t., 7 at.k., 21 n.b.

„Klaipėdos sporto projektai“ Rokas Norbutas – 14 t., 10 at.k., 17 n.b.