Trys iš trijų "Inter Cars - Biofarmacija" iškovojo dar vieną pergalę

Trys iš trijų "Inter Cars - Biofarmacija" iškovojo dar vieną pergalę 601

Antradienį, gegužės 21 dieną Klaipėdos miesto pavasario „super taurėje“ savo kelionę taip pat pratęsė „Inter Cars - Biofarmacija“ ir „Hidrostatyba “. Pergalę rezultatu 98-84 (25-22; 24-21; 19-18; 30-23) iškovojo „Inter Cars - Biofarmacija“.

Rungtynės prasidėjo greitu, bet nelabai rezultatyviu žaidimu. Antroje kėlinio pusėje komandos pagavo žaidimo ritmą. Po pirmo kėlinio „Inter Cars – Biofarmacija“ pirmavo rezultatu 25-22.

Antrajame kėlinyje brolių Jucikų dėka „Inter Cars – Biofarmacija“ po truputį tolo. Antroje kėlinio pusėje „Inter Cars – Biofarmacija“ komandoje debiutavo Valentinas Rumiancevas. Jo puikaus žaidimo dėka ekipa išsaugojo pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 49-43.

Trečiajame kėlinyje „Hidrostatyba“ įjungė aukštesnę pavarą ir pavijo varžovus. Antroje kėlinio pusėje Gedimino Leščiausko vedama komanda susigrąžino pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 68-61.

Ketvirtajame kėlinyje viskas vyko taškas į tašką, o „Inter Cars – Biofarmacija“ komandą eilinį kartą į priekį tempė Julius Jucikas. Rungtynių pabaigą daug geriau sužaidė "Inter Cars - Biofarmacija" ir iškovojo pergalę rezultatu 98-84.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Inter Cars - Biofarmacija“ Julius Jucikas 34t. 14 atk.kam. 48 n.b.

„Inter Cars - Biofarmacija“ Mindaugas Stašys 21t. 6 atk.kam. 11 rez.perd. 24 n.b.

„Hidrostatyba“ Evaldas Šaulys 26t. 11 atk.kam. 39 n.b.