Prasideda registracija naujam 2019/2020 m. Klaipėdos krepšinio mėgėjų "Urbovitos lygos" sezonui

Prasideda registracija naujam 2019/2020 m. Klaipėdos krepšinio mėgėjų "Urbovitos lygos" sezonui 619

Kviečiame registruotis į Klaipėdos krepšinio mėgėjų „Urbovitos lygos“ 2019/2020 m. pirmenybes

Kadangi dar nėra aiškus tikslus komandų skaičius norime trumpai Jus supažindinti su galimais varžybų formatais:

a) Vyks 2 lygos, taip kaip 2018/2019 m. sezone. 1 taurė – 1 profesionalus krepšininkas, kiti visi mėgėjai krepšininkai neturi apribojimų. 2 taurė – Nei vieno profesionalaus krepšininko. Iš 1 taurės ir kitos Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos 1 meistriškumo taurės negali žaisti nei vienas žaidėjas.

b) Vyks 3 lygos. 1 taurė – 2-3 profesionalūs krepšininkai. 2 taurė – tik mėgėjai gali žaisti, tačiau jei žaidžia 1 taurėje jiems netaikomi apribojimai. 3 taurė – Mėgėjai iš 1 taurės ir kitos Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos 1 meistriškumo taurės negali žaisti nei vienas žaidėjas. Iš 2 taurės pagal meistriškumą bus leidžiama žaisti, tačiau bus įvestas žaidėjų limitas, lygos siūlomas variantas – 2 žaidėjai už papildomą registracijos mokestį.

c) Vyks 2 lygos. 1 taurė - Visi mėgėjai krepšininkai neturi apribojimų. 2 taurė – Visi mėgėjai tačiau iš 1 taurės ir kitos Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos 1 meistriškumo taurės negali žaisti nei vienas žaidėjas.

d) Vyks 1 lyga. Dalyvauja visos mėgėjų komandos be jokių apribojimų. Bet sezono gale bus kaunamasi dėl 2 taurių. 1 taurė - 4 geriausios komandos ir 2 taurė - likusios komandos.

Dėmesio, tikslius varžybų nuostatus priims komandos komandų vadovų susirinkime, ten komandos balsuodamos gali keisti visų mūsų pasiūlytų variantų nuostatų punktus iš esmės. Vienų varžybų kaina komandoms nesikeis, liks 2018/2019 m. sezono įkainiai, tačiau tikslią kainą pristatysime žinant komandų skaičių ir meistriškumo pogrupius.

Šiuo metu, kad galėtume orientuotis ko nori komandos siūlome tokius variantus, iš kurių kiekviena komanda registruodamasi privalo pasirinkti bent 2 variantus iš čia pateiktų.

Komandos registruojamos atsiunčiant komandos pavadinimą ir komandos vadovo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį, bei būtina paminėti kuriuos du variantus renkatės (A, B, C, D), elektroniniu paštu: klaipedossportoprojektai@gmail.com iki 2019 m. Rugpjūčio 1 dienos ir užsiregistravusios komandos bus skelbiamos viešai www.klaipedossp.lt puslapyje atskiroje naujienoje, komanda bus užregistruota tik sumokėdama negrąžinamą 100 eurų garantinį mokestį, Rugpjūčio 2-5 dienomis vyks komandų vadovų susirinkimas, kur bus viskas konkrečiau aptarta ir priimti galutiniai sprendimai, jei komanda nurodė du variantus ir iš jų nebuvo pasirinkta organizuoti nei vienų pirmenybių, tai komandai tik šiuo atveju yra grąžinamas avansinis mokestis.

Šiuo metu lyga įvedus naujoves yra pajėgi priimti 24 komandas, jei bus viršytas komandų skaičius lygos administracija turi teisę nepriimti komandų, kurios pavėlavo užsiregistruoti.

Trumpa informacija dėl tvarkos ir pakeitimų „Urbovitos lygoje“:

Sezono pradžia planuojama: 2019 metai Rugsėjo mėnesio 9 dieną (Pirmadienis).

Varžybos vyks visomis savaitės dienomis. Varžybų tvarkaraštis su komandomis nebus derinamas ir bus dedama neatsiklausiant kada kokiai komandai tinka varžybos.

Tvarkaraštis iš anksto bus skelbiamas bent 2 savaites interneto puslapyje.

Dauguma varžybų vyks Klaipėdos mieste, tačiau dalis varžybų vyks Gargžduose. Taip pat varžybos gali vykti ir „Neptūno“ komandos varžybų metu (Stengsimės nedėti). Ankščiausias varžybų pradžios laikas darbo dienomis nuo 18 h o vėliausias 21.20 h, savaitgaliais varžybų ankščiausias laikas 11 h o vėliausias 20 h, nebent komandos tarpusavyje susitaria, kad gali žaisti ankščiau arba vėliau ir gauna lygos vadovo pritarimą. Tai priklausys nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus pirmenybėse.

Visos nuobaudos, kurias naujam sezone gaus žaidėjas ar komandos vadovas turi būti sumokama iki sekančių komandos varžybų ir tai lieka komandų vadovų atsakomybėje o ne žaidėjų kaip ankščiau.

Komanda nevykdanti nuostatų gaus įspėjimą o antra karta „Valdyba“ turės teisę pašalinti komandą iš mūsų organizuojamų varžybų negrąžinant sumokėto mokesčio.

Komandos vadovai gaus sutartis prieš sezoną, kurias turės pasirašyti, kad žinotų savo įsipareigojimus ir kokius įsipareigojimus turime mes.

Komandos turi rungtyniauti su tvarkingomis aprangomis, su skirtingais numeriais. Lyga su partneriais komandoms sudarys sąlygas įsigyti tvarkingas aprangas už gerą kainą rinkos sąlygomis, kuri atitiktų pagaminimo terminą ir medžiagos kokybę.

Visos komandos, kai registruosis turės informuoti ar jų komanda dalyvaus lygos boulingo turnyre ar nedalyvaus? Reikalinga bent 4 asmenys iš komandos, gali dalyvauti ir šeimos nariai, tačiau jie negali būti aukštesnio lygio boulingo žaidėjai, kurie dalyvauja ne pramoginėse boulingo varžybose. Komandoms dalyvavimas nemokamas. Tačiau jei komanda užsiregistruos dalyvauti varžybose ir neatvyks suderintu laiku, tai turės padengti lygai organizacines išlaidas nuo 30 iki 50 eurų. Boulingo turnyras vyks sekmadieniais nuo 18 val. Bus organizuojamos atrankinės ir finalinės varžybos.

Komandų sąrašas, kurios jau patvirtino savo dalyvavimą 2019/2020 m. sezone:

1. Gobana

2. Urbovita

3. Lavango Group

4. Daikra

5. Reborda

6. WYWA

7. Aurora


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti