Per kraujus ir vargus: "Loglita - Klaipėdos Eoltas" finale

Per kraujus ir vargus: "Loglita - Klaipėdos Eoltas" finale 607

Gegužės 27 dieną „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ pirmajame pusfinalyje susitiko „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ ir „Reborda-Taisom.lt“ komandos. Emocingame ir kovingame pusfinalyje į finalą keliauja "Loglita - Klaipėdos Eoltas" nugalėję rezultatu 88:80 (18:17; 14:21; 21:17; 35:25).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Loglita - Klaipėdos Eoltas“, kurie pirmavo 10:3, tačiau „Reborda - Taisom.lt“ greit stabilizavo padėtį ir įsiveržė į priekį, tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigę Valentino Rumiancevo kariauna turėjo minimalią persvarą 18:17.

Antrajame kėlinyje „Reborda - Taisom.lt“ užbombardavo varžovus tritaškiais metimais ir greitai persvėrė rezultatą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos 38:32.

Po ilgosios pertraukos „Reborda - Taisom.lt“ toliau šėlo greitajame puolime bei įgijo dviženklę persvarą (46:33), tačiau vėliau „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ mažais žingsneliais pradėjo vytis varžovus, o po kėlinio pabaigoje Eroldo Sovos dviejų baudos metimų rezultatas sušvelnėjo iki 55:53.

Arminas Bergaudas tritaškiu atidarė ketvirtą kėlinį ir pagaliau išvedė savo komandą į priekį. Tada suspindo Justo Poviliūno žvaigždė, kuris įsūdė tris tritaškius paeiliui, bei taip privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po jos „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ sustygavo savo žaidimą ir spurtavo bei įgijo 7 taškų persvarą. Vėliau Dovydas Kanopa dar pabandė ištempti komandą, tačiau Arnoldo Gudžiūno fenomenalus žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Loglitos - Klaipėdos Eolto“ patekimą į finalą rezultatu 88:80.

MVP: Eroldas Sova "Loglita - Klaipėdos Eoltas" 22 tšk., 22 nb.

Dovydas Kanopa "Reborda - Taisom.lt" 16 tšk., 24 nb.

Arnoldas Gudžiūnas "Loglita - Klaipėdos Eoltas" 17 tšk., 5 atk. kam., 18 nb.