"Pajūrio špylmanai" pasismagino su "Dituva"

"Pajūrio špylmanai" pasismagino su "Dituva" 602

Gegužės 23 dieną „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje“ susitiko „Pajūrio špylmanai“ ir „Dituva“ komandos. „Pajūrio špylmanai“ iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 97:63 (30:10; 21:16; 19:22; 27:15)

Pirmasis kėlinys vyko aktyviai, komandos nelabai kreipė dėmesį į gynybą. „Dituvai“ pavyko priešintis tik pirmas penkias pirmojo kėlinio minutes, o antroje kėlinio pusėje Lino Kazilionio auklėtiniai „nudūmė“ į puolimą ir laimėjo pirmą kėlinį net 30:10.

Antrame kėlinyje tendencijos nesikeitė. „Pajūrio špylmanai“ net ir naudodami rezervinius krepšininkus tolo nuo varžovų. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 51:26.

Po ilgosios pertraukos viskas ką „Dituvai“ pavyko padaryti tai sumažinti atsilikimą iki 13 taškų, tačiau iš esmės rungtynių baigtis buvo aiški. „Pajūrio špylmanai“ sutvarkė formalumus ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 97:63.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Tadas Augustas Kvaščevičius 27 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 25 nb. „Pajūrio špylmanai“

Martynas Petrošius "Dituva" 20 tšk., 19 atk. kam., 8 rez. perd., 40 nb.

Gedas Butkevičius "Pajūrio špylmanai" 10 tšk., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 20 nb.