"One man show" - Linas Markaitis atvedė "Pajūris - Jūros muša" į bronzinį trofėjų 615

Balandžio 5 d. vakarą Klaipėdos miesto „Pavasario įmonių“ taurės rungtynėse dėl bronzos medalių susitiko „Pajūrio špylmanai“ ir „Pajūris – Jūros muša“ komandos. „Pajūris – Jūros muša“ iškovojo 3-ąją vietą – 81:69 (22:18; 22:7; 20:27; 17:17).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštėje užvirė tikra kova – komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai ekipai nepavyko įrodyti aiškaus pranašumo. Įpusėjus kėliniui rezultatu – 15:12 priekyje „Pajūris – Jūros muša“. O po pirmųjų dešimties minučių priekyje išliko pastarieji – 22:18.

Antrąjame kėlinuke „Pajūris – Jūros muša“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo didinti savo pranašumą labai dideliais tempais. Po dviejų kėlinių rezultatu – 44:25 priekyje „Pajūris – Jūros muša“.

Trečiąjį kėlinuką geriau pradėjo „Pajūrio špylmanai“, kurie vedami 7 taškus iš eilės pelniusio Modesto Breivės pradėjo mažinti savo atsilikimą – 49:32. Po „Pajūrio – Jūros mušos“ minutinės pertraukėlės aikštelėje ir toliau dominavo jaunieji „Pajūrio špylmanai“, kurie po Tado Augusto Kvaščevičiaus tritaškio metimo atsilikimą sumažino iki 11 taškų – 60:49. Per likusį laiką pastariesiems priartėti nepavyko ir po triejų kėlinių rezultatu 64:52 priekyje „Pajūris – Jūros muša“.

Ketvirtąjame kėlinuke „Pajūrio špylmanai“ ir toliau tęsė savo didingą žygi vydamiesi varžovus ir įpusėjus ketvirtąjam kėlinukui nuo savo varžovų atsiliko viso labo 4 taškais – 66:62. Tačiau jau kitoje atakoje „Pajūris – Jūros muša“ lyderis Linas Markaitis smeigė tolimą tritaškį metimą ir nuramino aistras aikštelėje – 69:62. Per likusi laiką „Pajūrio špylmanai“ nebesugebėjo sukurti nieko pavojingo ir „Pajūris – Jūros muša“ iškovojo 3-ąją vietą rezultatu – 81:69

MVP: „Pajūris – Jūros muša“ – Linas Markaitis – 48 t., 8 at.k., 51 n.b.

„Pajūris – Jūros muša“ – Martinas Ahrens – 13 t., 9 at.k., 13 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ – Paulius Kazlauskas – 11 t., 8 at.k., 14 n.b.