Nuostabų sugrįžimą ketvirtajame kėlinyje surengusi "NJR statyba" iškovojo pergalę 600

Antradienį, gegužės 21 dieną Klaipėdos miesto pavasario „super taurėje“ savo kelionę pratęsė „NJR Statyba“ ir „Lavango Group“. Pergalę rezultatu 99-95 (22-28; 31-27; 17-24; 29-16) iškovojo „NJR statyba“.

Rungtynes Vitalijus Kozys atidarė taikliu tritaškiu metimu, o toliau sekė eilinė „Lavango Group“ komandos tritaškių lavina. Per pirmą ketvirtį pastarieji pataikė net 6 tritaškius ir prabėgus 10 minučių pirmavo rezultatu 28-22.

Antrajame kėlinyje pradėjo siautėti Simonas Serapinas ir Vytautas Šarakauskas, pastarieji rungtyniavo nuostabiai, o „NJR statyba“ atsakė komandiniu žaidimu. Po dviejų kėlinių „Lavango Group“ pirmavo rezultatu 55-53.

Trečiajame kėlinyje įsivyravo tikrai arši kova. „NJR statyba“ sugebėjo išlyginti rezultatą (70-70),bet kėlinį „Lavango Group“ baigė spurtu 9-0 ir likus 10 minučių žaidimo laiko pirmavo rezultatu 79-70.

-Ketvirtajame kėlinyje dominavo „Lavango Group“ ekipa per dvi minutes padidino savo pranašumą iki rekordinio (86-72).  Antroje kėlinio pusėje „NJR statyba“ įsivėlė į siautulį, komanda vieną po kito perėminėjo kamuolius, o fantastišką dėjimą kamuolį perėmęs sukūrė Vitalijus Kozys. Spurtą vainikavo Ernesto Jonkaus tritaškis iš eigos kuris persvėrė rezultatą (92-90). Likus 40 sekundžių „NJR statyba“ pirmavo rezultatu 96-93, o kamuolys priklausė varžovams. Arvydas Eitutavičius atakavo netaikliai, o kamuolį atkovojęs Vitalijus Kozys realizavo baudos metimą. Donatas Kvedaras krepšį atakavo taikliai iš arti, o po šio metimo komandas skyrė 2 taškai (97-95). Ignas Sargiūnas realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino pergalę rezultatu 99-95.

Rungtynių žaidėjai: MVP „NJR statyba“ Rytis Biliartas 32t. 10 atk.kam. 41 n.b.

„NJR statyba“ Ignas Sargiūnas 28t. 6 atk.kam. 4 rez.perd. 30 n.b.

„Lavango Group“ Simonas Serapinas 35t. 9 atk.kam. 6 rez.perd. 38 n.b.