"Klaipėdos sporto projektai" tapo Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" čempionais 616

Birželio 5 d. vakarą Klaipėdos miesto „Pavasario įmonių“ taurės finale susitiko – „Klaipėdos sporto projektai“ ir „WYWA“ ekipos. Po įtin atkaklios kovos „Klaipėdos sporto projektai“ kėlė pirmosios vietos trofėjų – 94:87 (23:20; 22:27; 26:22; 23:18)

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo „Klaipėdos sporto projektai“, kurie pradėjo didinti savo pranaušmą, tačiau antrąją rungtynių pusę savo žaidimą pradėjo atrasti „WYWA“ krepšininkai, o Lukas Šalkauskas smeigė du tolimus tritaškius paeiliui ir nuo savo varžovų atsiliko tik 3 taškais – 23:20.

Antrąjame kėlinuke „WYWA“ ir vėl didžiąją dalį taškų rinko tolimais metimais ir pradėjo tolti nuo savo varžovų, tačiau kėlinuko gale „Klaipėdos sporto projektai“ geriau susigynė ir pelnydami greitus taškus išlygino rezultatą – 44:44. O po dviejų kėlinių komandos į ilgąją pertrauką išeina rezultatu 47:45 priekyje „WYWA“.

Trečiąjį kėlinuką „Klaipėdos sporto projektai“ pradėjo spurtu, kurio pagrindiniai iniciatoriai buvo Darius Bručkus ir Andrius Steponaitis ir pradėjo tolti nuo savo varžovų – 55:47. Tačiau „WYWA“ vėl susikalibravo savo toliašaudę artileriją ir po triejų kėlinių nuo savo priešininkų atsiliko tik dviem taškais – 71:69.

Ketvirtąjame kėlinuke įsitvyrojo žaidimas taškas į tašką. Kiek įpusėjus kėlinukui „Klaipėdos sporto projektai“ vėl pabėgo nuo savo varžovų, tačiau likus žaisti 2 min. „WYWA“ ir vėl pradėjo bombarduoti varžovų krepšį tolimais metimais. Tačiau „WYWA“ žaidėjams pritrūko jėgų gynyboje ir tik lemiamomis akimirkomis pripažino varžovų pranašumą – 94:87.

MVP: „Klaipėdos sporto projektai“ Andrius Steponaitis – 31 t., 8 at.k., 35 n.b.

„Klaipėdos sporto projektai“ Valentinas Rumiancevas – 13 t., 8 rez.p., 4 per.k., 22 n.b.

„WYWA“ Karolis Gailiūnas – 11 t., 14 at.k., 27 n.b.

„WYWA“ Lukas Šalkauskas – 34 t. (7/12 trit.m.), 23 n.b.