"Inter Cars - Biofarmacija“ keliauja į didijį finalą

"Inter Cars - Biofarmacija“ keliauja į didijį finalą 605

Pirmadienį, gegužės 27 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Super taurėje“ įvyko pirmasis pusfinalis kuriame susitiko „Inter Cars - Biofarmacija“ ir „NJR statyba“ komandos. Pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo „Inter Cars - Biofarmacija“. Rungtynės baigėsi rezultatu 94-84 (28-20; 18-18; 28-21; 18-25).

Rungtynes nuostabiai pradėjo „NJR Statyba“ komanda ekipos žaidėjai smeigė tris tritaškius paeiliui ir išsiveržė į priekį rezultatu 11-2. „Inter Cars - Biofarmacija“ komanda nesutriko ir greitai grįžo į rungtynes, daugiausiai Juliaus Juciko dėka ekipa po pirmo ketvirčio pirmavo rezultatu 28-20.

Antrajame kėlinyje „NJR Statyba“ komandą į priekį truktelėjo Aidas Einikis ir Rytis Biliartas, bet to buvo maža. Komandos ketvirtį sužaidė taikiai (18-18). Po dviejų kėlinių Inter Cars - Biofarmacija“ pirmavo rezultatu 46-38.

Trečiajame kėlinyje „Inter Cars - Biofarmacija“ užpylė varžovus tritaškiais, po taiklų tolimą metimą pataikė Julius Jucikas, Matas Jucikas ir Aurimas Urbonas. Po šių žaidėjų tritaškių trio „Inter Cars - Biofarmacija“ įgijo rekordinį 15 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje „NJR Statyba“ žaidėjai du kartus išprovokavo nesportinę pražangą greitajame puolime ir taip sumažino savo atsilikimą iki 66-59.

Paskutinį kėlinį „NJR Statyba“ atidarė Ernesto Jonkaus tritaškiu. Komanda rungtyniavo stabiliai, bet „Inter Cars - Biofarmacija“ komanda nuolatos turėjo saugų 7-9 taškų pranašumą. Kėlinio viduryje „NJR Statyba“ sumažino atsilikimą vos iki 1 taško, bet tada dar kartą savo jėgą pademonstravo Julius Jucikas. Po krepšiu siautėjęs aukštaūgis įtvirtino savo ekipos pergalę rezultatu 94-84.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Inter Cars - Biofarmacija“ Julius Jucikas 20t. 14 atk.kam. 26 n.b.

„Inter Cars - Biofarmacija“ Mindaugas Stašys 17t. 9 rez.perd. 26 n.b.

„Inter Cars - Biofarmacija“ Aurimas Urbonas 22t. 6 atk.kam. 8 rez.perd. 24 n.b.