Emocingoje kovoje "Lavango Group" kelionė į super finalą

Emocingoje kovoje "Lavango Group" kelionė į super finalą 610

Trečiadienį, gegužės 29 dieną Klaipėdos miesto „Super taurėje“ įvyko pusfinalio mačas tarp „Lavango Group“ ir „Hidrostatyba“ komandos. Emocingoje kovoje pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo „Lavango Group“. Rungtynės baigėsi rezultatu 87-81 (20-23; 14-17; 26-23; 27-18).

Rungtynes geriau pradėjo „Lavango Group“ komanda, Martyno Mažeikos vedama ekipa greitai įgijo 5 taškų pranašumą, daugiausiai Evaldo Šaulio dėka „Hidrostatyba“ antroje kėlinio pusėje įsiveržė į priekį ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 23-20.

Antrajame kėlinyje įsivyravo aistros. Teisėjams teko raminti įsisiautėjusius „Lavango Group“ krepšininkus, o tai parankiau buvo „Hidrostatyba“ komandai. Su savo nervais geriau tvarkiusi pastaroji ekipa įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 40-34.

Trečią kėlinį dviem taikliais baudos metimais atidarė Evaldas Šaulys. „Hidrostatyba“ duetas Adomas Drungilas ir Laurynas Mikalauskas dominavo po krepšiu, o tai kėlinio viduryje ekipai padėjo įgyti naują rekordinį dešimties taškų pranašumą. „Lavango Group“ po minutės pertraukėlės spurtavo 7-0 ir savo deficitą sumažino iki 3 taškų, o tai iššaukė „Hidrostatyba“ komandos minutės pertraukėlę. Po pastarosios Vytautas Šarakauskas pelnė 2 taškus iš po krepšio, Domininkas Matutis ir Martynas Mažeika apsikeitė tritaškiais. Po trijų kėlinių „Hidrostatyba“ pirmavo rezultatu 63-60.

Ketvirtą kėlinį Simonas Serapinas pradėjo tritaškiu ir išlygino rezultatą. „Lavango Group“ perėmė iniciatyvą ir visą ketvirtį Martyno Mažeikos ir Vytauto Šarakausko dėka pirmavo. Rungtynių pabaigą tvirčiau sužaidė „Lavango Group“ iškovojo pergalę rezultatu 87-81.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Lavango Group“ Vytautas Šarakauskas 21t. 12 atk.kam. 33 n.b.

„Lavango Group“ Martynas Mažeika 21 t. 6 atk.kam. 24 n.b.

„Hidrostatyba“ Evaldas Šaulys 28t. 6 atk.kam. 27 n.b.