45 min. trileryje - "WYWA - EOLA" čempionai!

45 min. trileryje - "WYWA - EOLA" čempionai! 618

Birželio 6 d. vakarą „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ finalo rungtynėse susitiko „WYWA – EOLA“ ir „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ komandos. 45 min. dvikovoje – „WYWA – EOLA“ tapo čempionais – 106:101 (18:23; 20:22; 26:25; 29:23; 13:8)

Rungtynės puikiu spurtu pradėjo „WYWA – EOLA“ komanda, kuri atidarė savo toliašaudę artileriją ir jau per pirmąsias 3 minutes pirmavo 10 taškų persvara – 12:2. Tačiau po paimtos minutinės pertraukėlės „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ savo varžovams atsakė tuo pačiu ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 23:18 priekyje buvo jau „Loglita – Klaipėdos Eoltas“.

Antrąjame kėlinuke rungtynės vyko taškas į tašką, komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tik besibaigiant antrajam kėliniui „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ sugebėjo įsiveržti 8 taškų persvara – 40:32.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje įsivirė atkaklus ir emocingas krepšinis, kuris pareikalavo daug pražangų iš „WYWA – EOLA“ krepšininkų. „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ visą kėlinuką išlaikė savo pranašumą ir po triejų kėlinių rezultatu 70:64 pirmavo.

Ketvirtąjame kėlinuke taip pat netrūko emocijų ir kieto krepšinio, abi komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ išlaikė savo pranašumą – 83:79. Besibaigiant rungtynėmis „WYWA – EOLA“ kilo į lemiamą šturmą ir daugiausia Roko Misevičiaus pastangomis likus žaisti 32 sekundes išlygino rezultatą – 93:93. Per likusį laiką komandos nepelnė taškų ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsime savo pranašumą pavyko įrodyti „WYWA – EOLA“ krepšininkams ir jie tapo „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ čempionais – 106:101.

MVP: „WYWA – EOLA“ Rokas Misevičius – 41 t., 8 at.k., 8 rez.p., 48 n.b.

„WYWA – EOLA“ Karolis Gailiūnas – 21 t., 9 at.k., 28 n.b.

„Loglita – Klaipėdos Eoltas“ Valentinas Rumiancevas – 15 t., 6 at.k., 5 rez.p., 24 n.b.