Žvėriškai žaidęs A. Steponaitis atvedė "Daikra" ekipą į pergalę

...

Žvėriškai žaidęs A. Steponaitis atvedė "Daikra" ekipą į pergalę 459

2019 m. sausio 4 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „Daikra“ ir „Reborda“ komandos. Žvėriškai žaidęs A. Steponaitis atvedė „Daikra“ į pergalę – 89:74 (13:12; 29:31; 23:11; 24:20)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abiejų komandų netaiklių metimų salvėmis. Tik įpusėjus ketvirčiui komandos pradėjo pajusti žaidimo ritmą ir pradėjo realizuoti metimus. Po pirmojo kėlinio rezultatu 13:12 priekyje „Daikra“.

Antrąjame kėlinuke vyravo greitas krepšinis, kuris pasižymėjo daugybę metimų iš perimetro. Geriau antrąjį ketvirtį sužaidę „Rebordos“ krepšininkai po dviejų kėlinukų į rūbinę išeina turėdami vieno taško persvarą 43:42.

Po ilgosios pertraukos „Rebordos“ atakų varikliukas tarsi sustojo, o „Daikra“ išlaikė savo žaidimą ir po truputį pradėjo atsiplėšti nuo varžovų. Po paskutinėmis sekundėmis pataikyto Lauryno Vadopalo tritaškio metimo „Daikra“ pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklę persvarą 65:54.

Ketvirtąjame kėlinuke „Reborda“ ir toliau šaudė tuščiais šoviniais, o „Daikra“ po truputėlį vis labiau didino savo pranašumą. Po ilgosios pertraukos spurtavę „Daikra“ krepšininkai nugalėjo savo varžovus – 89:74.

MVP: „Daikra“ Andrius Steponaitis 26 t., 23 at.k., 43 n.b.

„Daikra“ Laurynas Vadopalas 24 t., 5 at.k., 24 n.b.

„Reborda“ Darius Šaulys 17 t., 6 at.k., 5 per.k., 23 n.b.