"WYWA-Arvitoma" iškovojo pergalę

...

"WYWA-Arvitoma" iškovojo pergalę 444

Gruodžio 9 dieną „Inter  Cars“ taurėje susitiko „Baltic Broker“ ir „WYWA-Arvitoma“ ekipos. „WYWA-Arvitoma“ komanda užtikrintai nugalėjo varžovus rezultatu 100-65 (23-12; 30-17; 29-19; 18-17).

Rungtynes aktyviai tritaškiais pradėjo „WYWA-Arvitoma“ komanda ir sužaidus šešias minutes po Gedimino Adomaičio tritaškio pirmavo 17-5. „Baltic Broker“ treneris paprašė minutės pertraukėlės po jos vaizdas aikštelėje išsilygino, tačiau esminių pokyčių neįvyko ir kėlinuką 23-12 laimėjo „WYWA-Arvitoma“.

Antrajame kėlinuke šiek tiek pasikeitė „WYWA-Arvitoma“ komandos žaidimo stilius – jie pradėjo kurti daugiau greitų atakų ir daugiau veržtis link krepšio ir terorizavo varžovus taikliais sudėtingais dvitaškiais metimais. To pasekoje po dviejų ketvirčių išsiveržė į priekį 53-29.

Po didžiosios pertraukos „Baltic Broker“ komanda stengėsi sukurti intrigą, tačiau pritrūko jėgų ir tikslių metimų ir „WYWA-Arvitoma“ ir toliau žaidė greitą ir komandinį krepšinį bei  iškovojo aštuntą pergalę „Inter Cars“ taurės čempionate.