"Vitės bendruomenė" nepaliko jokių vilčių "Gitana" ekipai

...

"Vitės bendruomenė" nepaliko jokių vilčių "Gitana" ekipai 910

Spalio 15 d. vakarą „Prolain“ mažosios taurės rungtynėse susitiko „Gitana“ ir „Vitės bendruomenė“ ekipos. Pukią gynybą ir gerą taiklumą pademonstravę „Vitės bendruomenė“ šventė įtikinamą pergalę – 84:39 (24:13; 20:10; 18:9; 22:7)

Pirmąjame kėlinuke abi komandos užkūrė tikrą tritaškių fiestą, tačiau įpusėjus ketvirčiui savo pranašumą pradėjo įrodinėti „Vitės bendruomenės“ komanda, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu – 24:13.

Antrajame kelinyje rungtynių tendencija nesikeitė, komandos ir toliau rėmėsi tritaškiais metimais. „Gitana“ klimpo „Vitės bendruomenės“ trenerio Karolio Stirbio parengtoje zoninėje gynyboje ir po dviejų kėlinių komandos išeina į rūbinę rezultatu – 44:23.

Per likusį laiką „Gitana“ nesugebėjo84:39 sukurti intrigos ir „Vitės bendruomenė“ šventė užtikrintą pergalę – 84:39