Visas rungtynes pirmavę "MB Baltic Broker" nugalėjo "Memel Team" komandą

...

Visas rungtynes pirmavę "MB Baltic Broker" nugalėjo "Memel Team" komandą 447

Gruodžio 12 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „MB Baltic Broker“ ir „Memel Team“ komandos. Visas rungtynes pirmavę „MB Baltic Broker“ šventė pergalę – 76:62 (24:14; 21:10; 16:17; 15:21)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo geriau „MB Baltic Broker“ komandai, kuri vedama Valdo Garadausko taiklių tritaškių metimų per pirmąsias 3 žaidimo minutes įsiveržė į priekį 10:2. Tačiau jau po paprašytos minutinės pertraukėlės susikaupę į aikštę išėjo „Memel Team“ komanda, kuri išlygino rungtynių rezultatą - 14:14. Tačiau jau po „MB Baltic Broker“ minutinės pertraukėlės išėję pastarieji krepšininkai vėl susigąžino dviženklę persvara ir po pirmojo kėlinuko buvo priekyje 24:14.

Antrąjį ketvirtį „MB Baltic Broker“ pradėjo nemažindami jie ir vėl puikiai sužaidę gynyboje puole į greitas atakas ir jas išpildydavo rezultatyviai. O po dviejų kėlinių jau buvo priekyje 21 taško persvara – 45:24.

Trečiąjame kėlinuke „MB Baltic Broker“ puikiai stengėsi išlaikyti savo susikrautą dvidešimties taškų pranašumą, o už kiekvieną tikslią „Memel Team“ ataką atsakydavo taikliais savo metimais Sužaidus pusę kėlinukp 52:31 priekyje „MB Baltic Broker“. O po triejų kėlinių pastarieji priekyje ta pačia 20 taškų persvarą – 61:41.

Ketvirtąjame kėlinuke „MB Baltic Broker“ laikė savo persvarą, o „Memel Team“ taip ir nerado priešnuodžių gybyboje prieš savo priešininkus ir „MB Baltic Broker“ švenčia pergalę rezultatu 76:62.

MVP: „MB Baltic Broker“ Oleg Semionov – 25 t., 6 at.k., 24 n.b.

„MB Baltic Broker“ Martynas Šimas – 17 t., 7 at.k., 4 rez.p., 19 n.b.

„Memel Team“ Martynas Petrošius – 10 t., 10 at.k., 16 n.b.