...

Tris kėlinius turėję vargo "Adrijus-Daikra" iškovojo pergalę ketvirtajame kėlinyje 86

Lapkričio 8 dienos vakąrą “Inter Cars” taurėje susikovė “Adrijus-Daikra” ir “Aliaska” komandos. Tris kėlinius “Adrijus-Daikra” neatsikratė varžovų, kurie lipo jiems ant kulnų, bet lemiamame ketvirtyje nubudo ir nepaliko jokių vilčių “Aliaskai” nukautavę juos 78:54 (23:17; 19:13; 11:16; 25:8).

Rungtynes pradėjo geriau “Adrijus- Daikra”, kurių gretose žibėjo Andrius Steponaitis pelnęs 7 taškus per pirmas minutes (9:2), tačiau vėliau “Aliaska” tritaškiais metimais prisivijo varžovą, o kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę “Adrijus-Daikra” turėjo 6 taškų pranašumą (23:17).

Antrame ketvirtyje Gyčio Pryšmanto vedami “Aliaskos” vyrai ir toliau lipo ant kulnų varžovams, tačiau tada svarų žodį taręs Mantas Vaičekauskas dar šiek tiek timptelėjo į priekį savo komandą, o po dvejų kėlinukų persvara šoktelėjo iki dviženklės (41:30).

Po ilgosios pertraukos “Aliaska” parodė, kad dar tai ne visas potencialas ir ne viskas ką jie gali pademonstruoti, prie to labai prisidėjo ir Giedrius Budginas, o “Aliaska” priartėjo iki varžovų 46:52.

Vis tik tai buvo viskas ką šį vakarą galėjo pateikti “Aliaska”. Pabudę ir įsibėgėję “Adrijus-Daikra” prapliupo ketvirtame kėlinyje ir nukovė varžovus 78:54.