Trečiojo kėlinio renesansą išgyvenę "Klaipėdos krašto policija" pasiekė pergalę

...

Trečiojo kėlinio renesansą išgyvenę "Klaipėdos krašto policija" pasiekė pergalę 640

Rugsėjo 29 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Švarūs langai“ ir „Klaipėdos krašto policija“ komandos. Trečiajame kėlinyje savo aikštelės pusę "apsitvėrę tvora" "Klaipėdos krašto policija" iškovojo pergalę rezultatu 72:61 (17:22; 17:19;  20:5; 18:15).

Pirmajame kėlinyje „Švarūs langai“ diktavo savo sąlygas varžovams, tiesa dviženklis pranašumas ištirpo ir po pirmo ketvirčio komandas skyrė 5 taškai (22:17).

Antrame ketvirtyje Andriaus Mockaus vedami „Švarūs langai“ toliau laikė rungtynių gijas savo rankose. Nors skirtumas tai augo tai mažėjo po dviejų kėlinių rezultatas buvo 41:34.

Po ilgosios pertraukos „Klaipėdos krašto policija“ sužaidė kosminį kėlinuką per kurį pelnė 20 taškų o į savąjį krepšį praleido vos 5. Po trijų kėlinių rezultatas buvo jau policininkų naudai 54:46.

Ketvirtame kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau ant bangos buvę policininkai rungtynių lemiamas minutes sužaidė užtikrinčiau, o rungtynes laimėjo 72:61.

MVP: Algirdas Kniukšta "KKP" 29 tšk., 7 atk. kam., 28 nb.

Andrius Mockus "Švarūs langai" 23 tšk., 12 atk. kam., 32 nb.

Kristupas Pozingis "KKP" 15 tšk., 11 atk. kam., 17 nb.