Tik kėlinį priešinusi "Pajūris - Jūros muša" pripažino "Autoegida" pranašumą

...

Tik kėlinį priešinusi "Pajūris - Jūros muša" pripažino "Autoegida" pranašumą 717

Lapkričio 21 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Pajūris – Jūros muša” ir “Autoegida” ekipos. Tik kėlinį priešinusi “Pajūris – Jūros muša” pripažino “Autoegida” pranašumą – 71:40 (18:17; 21:9; 12:7; 20:7)

Rungtynes atidarė du taiklūs “Pajūris – Jūros muša” tritaškiai metimai, tačiau “Autoegida” “kibios” gynybos dėka ir greitomis atakomis greitai atstatė lygybę ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo dviejų taškų persvara – 16:14. Iki kėlinio pabaigos “Autoegida” išlaikė vieno taško pranašumą – 18:17.

Tik antrojo kėlinio pabaigoje nedidelį savo pranašumą ir daugiausiai Gytauto Kibelkio pastangomis “Autoegida” pradėjo įrodinėti savo pranašumą, o iki kėlinio pabaigos jau turėjo dviženklę persvarą – 39:26.

Po ilgosios pertraukos “Autoegida” ir toliau puikiai atliko savo darbą gynyboje ir taškus rinkosi po varžovų klaidų ir pramestų metimų. Įpusėjus kėliniui pastarieji priekyje - 49:29. Per likusį laiką “Pajūris – Jūros muša” prie varžovų sugebėjo priartėti tik dviem taškais – 51:33.

Ketvirtajame kėlinuke “Pajūris – Jūros muša” nesugebėjo sumažinti savo atsilikimo ir “Autoegida” šventė pergalę – 71:40.

MVP: “Autoegida” Gytautas Kibelkis – 22 t., 11 at.k., 4 per.k., 5 blok.m., 36 n.b.

“Autoegida” Karolis Norkus – 13 t., 11 n.b.

“Pajūris – Jūros muša” Martinas Ahrens – 12 t., 10 at.k., 13 n.b.