"Tauragė" iškovojo kelialapį į "Inter Cars" mažosios taurės ketvirtfinalį

...

"Tauragė" iškovojo kelialapį į "Inter Cars" mažosios taurės ketvirtfinalį 830

Kovo 3 d. vakarą „Inter Cars“ Mažosios taurės aštunfinalio rungtynėse susitiko „Tauragė“ ir „KEGA LT“ komandos. Po atkaklios kovos savo pranašumą priapažino „Tauragė“ krepšininkai – 77:69 (15:23; 14:8; 26:22; 22:16)

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo jaunieji „KEGA LT“ krepšininkai, kurie vedami Tito Lengvino pradėjo rinktis solidų pranašumą. Po pirmojo kėlinuko 23:15 priekyje „KEGA LT“.

Antrasis kėlinukas priklausė „Tauragė“ ekipai, kurie spurtavo ir iki kėlinio galo savo atsilikimą sugebėjo sumažinti iki 2 taškų – 31:29.

Trečiąjį kėlinuką „Tauragė“ pradėjo tritaškių salvėmis ir persverė rungynių eigą į savo pusę – 42:37. Tačiau jaunieji krepšininkai greitai išlygino rungtynių rezultatą ir aikštėje užvirė kova taškas į tašką, o po triejų kėlinių vieno taško persvarą priekyje buvo „Tauragės“ krepšininkai – 55:53.

Pirmoji kėlinuko pusė vyko taškas į tašką ir prasidėjus antrąjai daliai „Tauragė“ krepšininkai ir vėl užkūrė toliašaudę artileriją ir padidino savo pranašumą iki 8 taškų – 71:63. Pastarieji savo pranašumo nepaleido iki rungtynių pabaigos sirenos – 77:69.

MVP: „Tauragė“ Edvinas Simėnas – 19 t., 19 at.k., 35 n.b.

„Tauragė“ Tautvydas Rušas – 26 t., 7 at.k., 33 n.b.

„KEGA LT“ Titas Lengvinas – 22 t., 11 at.k., 8 rez.p., 30 n.b.