"Švarūs langai" pamokė "Aliaską"

...

"Švarūs langai" pamokė "Aliaską" 667

Ketvirtadienį, spalio 17 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Aliaska“ ir „Švarūs langai“ ekipos. Nuo pat pirmųjų minučių „Švarūs langai“ dominavo aikštelėje ir iškovojo pergalę rezultatu 96-76 (24-20; 31-17; 24-14; 17-25).

Pirmą kėlinį puikiai pradėjo „Aliaska“ ekipos centras Robertas Ivoškevičius kuris pelnė 7 taškus iš eilės. „Aliaska“ pirmajame kėlinyje laikėsi žaidime ir po pirmų 10 minučių atsiliko rezultatu 24-20.

Antrajame kėlinyje „Švarūs langai“ padidino žaidimo tempą ir pradėjo demonstruoti savo meistriškumo pranašumą. Po dviejų kėlinių pastarieji pirmavo rezultatu 55-37.

Antroje rungtynių pusėje „Švarūs langai“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 96-76.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Švarūs langai“ Rokas Misevičius 20t. 6 atk.kam. 7 rez.perd. 27 n.b.

„Švarūs langai“ Nedas Daukšys 18t. 6 atk.kam. 5 rez.perd. 23 n.b.

„Aliaska“ Robertas Ivoškevičius 21t. 19 n.b.