Su krepšiniu nesusijusiose rungtynėse 36 netaiklūs "Ufo" tritaškiai ir nesėkmė

...

Su krepšiniu nesusijusiose rungtynėse 36 netaiklūs "Ufo" tritaškiai ir nesėkmė 928

Spalio 29 d. vakarą „Prolain“ mažosios taurės rungtynėse susitiko „Ufas“ ir „Reborda“ ekipos. Rungtynes rezultatu 55-50 (14-16; 7-8; 14-8; 20-18) laimėjo „Reborda“.

Pirmajame kėlinyje Valentino Rumiancevo išradimas - stebuklingoji zoninė gynyba neveikė, o varžovai tuo naudodamiesi smaigstė tritaškius. Po pirmo kėlinio „Ufas“ pirmavo 16-14.

Antrajame kėlinyje „Ufo“ žaidėjai svaidė vien tritaškius, o pagrindinis to iniciatorius buvo Kevinas Ašmontas kuris vien pirmoje rungtynių pusėje išmetė net dvylika tritaškių ,o pataikė vos vieną. Bet „Reborda“ pasirodymas kėlinyje atrodė dar tragiškiau, komanda per 10 minučių sukrapštė vos 7 taškus, o po dviejų kėlinių atsiliko rezultatu 24-21.

Antroje rungtynių dalyje viskas vyko panašiai kaip ir pirmojoje, „UFAS“ toliau svaidė tritaškius, o „Reborda“ taip pat nesėkmingai puolė. Po trijų kėlinių „Reborda“ pirmavo rezultatu 35-32.

Ketvirtajame kėlinyje „Reborda“ vargais negalais išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę.

MVP: „Reborda“ Andrius Bėrontas 13 t. 8 atk.kam. 17 n.b.

„Reborda“ Justas Poviliūnas 17 t. 16 atk.kam.

„Ufas“ Julius Jasas 17 t. 10 atk.kam. 16 n.b.