Rezultatyvus Tadas Augustas Kvaščevičius atvedė "Pajūrio špylmanus" į pergalę

...

Rezultatyvus Tadas Augustas Kvaščevičius atvedė "Pajūrio špylmanus" į pergalę 443

Trečiadienį, gruodžio 6 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Pajūrio špylmanai“ ir „Aliaska“. Pergalę rezultatu 99-73 (25-13; 24-27; 21-18; 29-15) iškovojo „Pajūrio špylmanai“.

Pirmame kėlinyje rungtynių tempą diktavo „Pajūrio špylmanai“. „Aliaska“ sportininkams sunkiai sekėsi gintis ir jie pirmą ketvirtį pralaimėjo rezultatu 25-13.

Antrame kėlinyje „Aliaska“ žaidimą išlygino, bet ekipai niekaip nesisekė prie varžovų priartėti bent kiek arčiau. Įpusėjus rungtynėms „Pajūrio špylmanai“ pirmavo rezultatu 49-40.

Trečiajame kėlinyje siautėjo Tadas Augustas Kvasčevičius jis per ketvirtį padėjo savo komandai dar padidinti sukauptą pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas 70-58.

Paskutiniame ketvirtyje „Pajūrio špylmanai“ rungtyniavo puikiai ir iškovojo pergalę rezultatu 99-73.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Pajūrio špylmanai“ Tadas Augustas Kvasčevičius 26t. 20 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ Mindaugas Puškaris 10t. 11 atk.kam. 20 n.b.

„Aliaska“ Virginijus Venckauskas 21t. 17 n.b.