Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje pergalę švenčia ,,WYWA"

...

Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje pergalę švenčia ,,WYWA" 685

Spalio 28 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „WYWA“ ir „Gitana“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 69:68 (16:10; 15:14; 13:19;18:19; 7:6) iškovojo ,,WYWA ".

Rungtynės prasidėjo sunkiai tiek vienai, tiek kitai komandai. Tačiau labai gerą gynybą demonstravę ,,WYWA“ sugebėjo laimėti pirmą kėlinuką rezultatu 16:10.

Antrasis kėlinys atrodė gan panašiai. Metimai sunkiai krito į krepšį abiem komandoms. ,,Gitana“  nesugebėjo prisivyti varžovų ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė atsilikdami 7 taškais.

Antroji rungtynių pusė vyko taškas į tašką. Tačiau didžiąją laiko dalį rungtynėse pirmavo ,,WYWA“ komanda. Likus kelioms sekundėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus 62:62. ,,Gitanos“ lemiama ataka buvo nesėkminga ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu nei viena komanda stipriai neįsiveržė į priekį. Likus trim sekundėm iki rungtynių pabaigos vienu tašku pirmavo ,,WYWA“ komanda. Paskutinis Danieliaus Gailiaus metimas skriejo pro šalį ir ,,Gitana“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Rungtynių žaidėjai: MVP Karolis Opulskis (WYWA) 22 t. 13 atk. k. 30 n. b.

Dovydas Ruoška (WYWA) 11 t. 10 atk. k. 19 n. b.

Gediminas Dragūnas (Gitana) 5 t. 14 atk. k. 15 n. b.