Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje "Aliaska" pergalė

...

Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje "Aliaska" pergalė 709

Lapkričio 14 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Pajūris – Jūros muša” ir “Aliaska” ekipos. Pratesimą geriau sužaidę “Aliaska” šventė pergalę – 80:77 (17:13; 18:23; 14:19; 21:15; 10:7)

Pirmąjame kėlinuke pasirodė, kad komandos yra verta viena kitos – aikštelėje tvyrojo atkaklus krepšinis, o po pirmojo kėlinio rezultatu 15:13 priekyje “Aliaska”.

Antrąjame kėlinuke greitomis atakomis varžovų krepšį pradėjo atakuoti “Pajūris – Jūros muša” ir taip įsiveržė į priekį, tačiau baigiantis ketvirčiui “Aliaska” sumažino savo atsilikimą ir po dviejų kėlinių rezultatu – 36:35 priekyje “Pajūris – Jūros muša”.

Trečiąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo “Pajūris – Jūros muša” ekipa, kuri taikliai realizavo savo metimus ir gerai sužaidė gynyboje, tačiau ilgai netrūkus “Aliaska” ir vėl išlygino rezultatą ir žaidimas klostėsi taškas į tašką. O po triejų kėlinių rezultatu – 55:49 priekyje “Pajūris – Jūros muša”.

Ketvirtąjame kėlinuke ir vėl pabėgo “Pajūris – Jūros muša”, tačiau likus žaisti 1 min. Aivaro Bartašiaus taiklus tritaškis metimas išlygino rungtynių rezultatą – 68:68. Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir jos keliauja į pratesimą.

Pratęstimo pabaigą geriau sužaidę “Aliaska” šventė pergalę – 80:77.

MVP: “Aliaska” Martynas Rimkus – 32 t., 14 at.k., 43 n.b.

“Aliaska” Aivaras Bartašius – 16 t., 5 rez.p., 14 n.b.

“Pajūris – Jūros muša” Alvydas Gudas – 29 t., 8 at.k., 32 n.b.