Po permainingos rungtynių pabaigos "WYWA" švenčia pergalę

...

Po permainingos rungtynių pabaigos "WYWA" švenčia pergalę 828

Inter Cars“ mažosios taurės aštunfinalio rungtynėse susikovė „WYWA“ ir „VMG“ komandos. Po itin atkaklios kovos pergalę rezultatu 74 – 70 (27-13; 11-35; 23-15; 13-7) iškovojo „WYWA“ ir keliauja į ketvirtfinalį, kuriame jau laukia „Klaipėdos krašto policija“ komandos krepšininkai.

Pirmajame kėlinuke fantastiškai žaidė Gediminas Adomaitis, kuris pelnė 11 taškų ir taip traukė į priekį „WYWA“ komandą, kuri kėlinuką laimėjo gan lengvai 27-13.

Antrajame kėlinuke „VMG“ pradėjo kibiau gintis ir grįžo į žaidimą, o po Lino Kontrimo taiklaus tolimo metimo „VMG“ savo atsilikimą sumažino iki 1 taško (34-35), tai privertė varžovų komandos trenerį Karolį Stirbį prašyti minutinės pertraukėlės. Po jos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „VMG“ toliau dominavo aikštelėje o po Valdo Garadausko sudėtingo ir taiklaus tolimo metimo 48 – 38 priekyje „VMG“ komandos krepšininkai.

Po didžiosios pertraukos „WYWA“ pradėjo žaisti dviem aukštais žaidėjais, tačiau pusę kėlinuko „VMG“ komanda laikėsi, bet kėlinuko pabaigoje po Edvino Puklevičiaus taiklaus tritaškio rezultatas tapo 61-61.

Paskutiniajame ketvirtyje matėsi, kad „VMG“ jėgos pasilpo ir rungtynių pabaigoje jie atakavo iš gerų padėčių, tačiau metimai skriejo „trumpi“ ir sunkią pergalę iškovojo „WYWA.