"Pajūrio špylmanai" nustelbė varžovus

...

"Pajūrio špylmanai" nustelbė varžovus 88

Lapkričio 9 dienos vakarą „Vlado Knašiaus“ krepšinio mokyklos sporto salėje susigrūmė „Pajūrio špylmanai“ ir „WYWA“ komandos. Pergalę rezultatu 67-61 (18-16; 17-10; 10-20; 22-15) iškovojo Lino Kazilionio „Pajūrio špylmanai“.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, „WYWA“ ekipoje pirmame kėlinyje išsiskyrė Arnas Varkalis, o „Pajūrio špylmanai“ laikėsi komandinio žaidimo. Po pirmo kėlinio rezultatas 18-16 priekyje aikštelės šeimininkai.

Antrajame ketvirtyje žaidimas toliau klostėsi lygiai, tik nebe taip rezultatyviai. Po dviejų iš eilės „Pajūrio špylmanų“ tritaškių ekipa įgijo rekordinį 4 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Lino Kazilionio kariauna. Įpusėjus rungtynėms rezultatas 35-26 priekyje „Pajūrio špylmanai“.

Trečiame ketvirtyje „WYWA“ demonstravo geresnį žaidimą ir sugebėjo grįžti į rungtynes, po trijų kėlinių pastarieji pirmavo rezultatu 46-45.

Ketvirtą kėlinį dviem perimtais kamuoliais ir keturiais taškais iš eilės atidarė „Pajūrio špylmanai“, dar dvitaškį iš vidutinio nuotolio pridėjo Kornelijus Zikas. „WYWA“ ekipa supanikavo ir griebėsi jau antros minutės pertraukėlės per 2 minutes. Likus rungtyniauti 6 minutes „WYWA“ ekipos lyderis Dainius Čereškinas užsidirbo techninę pražangą, o kadangi jis prieš tai buvo gavęs ir nesportinę „WYWA“ neteko geriausio savo krepšininko. „WYWA“ netekusi žaidėjo mobilizavosi, pataikė keletą tritaškių ir likus 35 sekundėms išlygino rezultatą. Kitoje aikštelės pusėje Titas Lengvinas išprovokavo pražangą ir realizavo abu baudos metimus, sekančioje atakoje Valdas Viskontas prametė tritaškį, o kamuolį atkovojęs Titas Lengvinas vėl sumetė baudas, Rytis Jarovaitis prarado kamuolį, o tai palaidojo „WYWA“ galimybes pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 67-61.

MVP: „Pajūrio špylmanai“ Kornelijus Zikas 15t.

„Pajūrio špylmanai“ Justas Maceikis 8t. 8 atk.kam. 16 n.b.

„WYWA“ Rimantas Šimkus 19t. 14 atk.kam. 27 n.b.