...

Pagalbos iš komandos draugų pritrūkę ,,Vakarų laivų gamykla" nusileido ,,Rebordos" ekipai 922

Spalio 25 dieną ,,Prolain” taurės varžybose susitiko ,,Reborda ir ,,Vakarų laivų gamykla“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 86:70 (13:18; 22:9; 29:20; 22:23) iškovojo ,,Reborda".

Pirmasis kėlinys buvo gana nerezultatyvus. Komandoms sunkiai sekėsi užbaigti atakas. Visgi kėlinys baigėsi 18:13 ,,Vakarų laivų gamyklos“ naudai.

Antrajame kėlinyje vytis varžovus pradėjo ,,Reborda“. Jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai, o antrajį kėlinį pabaigė turėdami 8 taškų pranašumą.

Per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinuką nieko įdomaus neįvyko. ,,Vakarų laivų gamykla“ pristigo jėgų, kadangi į varžybas susirinko vos penkiese, todėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 86:70.

Rungtynių žaidėjai: MVP Nedas Daukšys (Reborda)  16 t. 6 atk. k. 13 rez. p. 2 per. k. 30 n. b.

Eroldas Sova (Reborda) 25 t. 6 atk. k. 26 n. b.

Šarūnas Linkius (Vakarų laivų gamykla) 10 t. 12 atk. k. 5 rez. p. 19 n. b.