Nuostabiai debiutavusio Dovydo Kanopos vedama "Reborda" iškovojo pergalę

...

Nuostabiai debiutavusio Dovydo Kanopos vedama "Reborda" iškovojo pergalę 451

Sekmadienį, gruodžio 16 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Reborda“ ir „Gitana“. Debiutavęs Dovydas Kanopa surinko 40 naudingumo balų ir atvedė „Reborda“ į pergalę rezultatu 72-67 (11-22; 20-15; 22-13; 19-17).

Rungtynes tritaškiu atidarė Karolis Griškus, vėliau 3 minutes nieko nevyko, o pirmuosius „Reborda“ taškus pelnė sugrįžęs Darius Šaulys. Antroje kėlinio pusėje dominavo Tadas Rakauskas, o jo dėka „Gitana“ po pirmo kėlinio pirmavo 22-11.

Antrame kėlinyje „Gitana“ dar labiau padidino savo pranašumą, bet tada Andrius Skvarčinskas smeigė tris tritaškius paeiliui. Kėlinio pabaigoje Andrius Skvarčinskas smeigė ir tolimą dvitaškį. „Gitana“ po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 37-31.

Trečiajame kėlinyje „Reborda“ debiutavusio Dovydo Kanopos dėka spurtavo 10-2. Ir prabėgus vos 2 kėlinio minutėms pirmavo 41-39. Kėlinio antroji pusė klostėsi lygiai. Po trijų kėlinių „Reborda“ pirmavo rezultatu 53-50.

Paskutiniame ketvirtyje „Reborda“ žaidė užtikrinčiau Dovydo Kanopos vedama ekipa paskutines minutes žaidė užtikrinčiau, o „Gitana“ krepšininkai priiminėjo blogus sprendimus ir paleido pergalę iš savo rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 72-67.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda“ Dovydas Kanopa 33t. 5 atk.kam.  40 n.b.

„Reborda“ Andrius Skvarčinskas 16t. 13 n.b.