...

Belieka susiimti už galvos: didžiulį pranašumą iššvaisčiusi "WYWA-Arvitoma" iškovojo pergalę po pratęsimo 488

Pirmadienį, sausio 28 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „MB Baltic Broker“  ir „WYWA-Arvitoma“ komandos. „WYWA-Arvitoma“ iškovojo pergalę po pratęsimo rezultatu 105-98 (31-14; 13-30; 26-23; 20-23; 15-8).

Pirmajame kėlinyje „WYWA-Arvitoma“ žaidėjai puikiai dirbo gynyboje, o puolime ekipa puikiai išnaudojo erdves ties tritaškio linija. Per pirmas 10 minučių „MB Baltic Broker“ suklydo net 10 kartų, o puolime ekipa mėtė beveik vien tritaškius. Po pirmo kėlinio „WYWA-Arvitoma“ pirmavo užtikrintai 31-14.

Antrame kėlinyje „WYWA-Arvitoma“ puolimo karuselė strigo, o „MB Baltic Broker“ komanda pradėjo pataikyti tritaškius metimus. Įpusėjus rungtynėms „WYWA-Arvitoma“ jau buvo iššvaisčiusi persvarą, rezultatas 44-44.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „MB Baltic Broker“ ekipa, komanda rinko lengvus taškus, o „WYWA-Arvitoma“ ekipos žaidėjai pradėjo panikuoti. Ekipa suskydo tiek gynyboje tiek puolime. Po Karolios Stirbio minutės pertraukėlės ekipa stabilizavo padėtį ir vėl išlygino rezultatą. Ketvirčio pabaigoje Neilas Tamošiūnas pataikė super sudėtingą tritaškį ir „WYWA-Arvitoma“ po trijų kėlinių pirmavo 70-67.

Ketvirtą kėlinį „WYWA-Arvitoma“ pradėjo spurtu 11-4 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą 81-71. Rungtynių pabaigoje „MB Baltic Brokers“ sugrįžo įspūdingu stiliumi. Po Edvino Tamošauskio fantastinio tritaškio likus 39 sekundėms rezultatas tapo lygiu 90-90. Sekančioje atakoje Gediminas Adomaitis prametė tritaškį, tada klydo Edvinas Tamošauskis ir likus 4 sekundėms rezultatas buvo nepakitęs, o kamuolys priklausė „WYWA-Arvitoma“. Paskutinę sekundę mestas Neilo Tamošiūno tritaškis skriejo pro šalį ir komandos keliavo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu „WYWA-Arvitoma“ greitai įgijo 6 taškų pranašumą, bet jį tuoj pat ir iššvaistė. Pratęsimo pabaigoje „MB Baltic Brokers“ vėl pasimetė varžovų spaudime ir „WYWA-Arvitoma“ šventė pergalę rezultatu 105-98.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA-Arvitoma“ Sergėj Liubickij 20t. 12 atk.kam. 5 rez.perd. 5 per.kam. 29 n.b.

„WYWA-Arvitoma“ Neilas Tamošiūnas 20t. 9 rez.perd. 23 n.b.

„MB Baltic Broker“ 39 t. 12 at.kam. 9 rez.perd. 10 klaid. 45 n.b.