...

Nerijaus Stonkaus trigubas dublis ir Lino Narkaus sezono rungtynės atvedė "Klaipėdos krašto policiją" į pergalę 438

Pirmadienį, gruodžio 3 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Klaipėdos krašto policija“ ir „Reborda“. Pergalę rezultatu 92-67 (25-12; 24-24; 21-19; 22-12) iškovojo „Klaipėdos krašto policija“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, „Reborda“ puolė labai statiškai, o varžovai taškus rinko greitomis atakomis. Įpusėjus kėliniui Nerijaus Stonkaus ir Ovidijaus Rimeikio vedama komanda pirmavo rezultatu 13-5. Antroje kėlinio pusėje Linas Narkus siautėjo po „Rebordos“ krepšiu ir „Klaipėdos krašto policija“ pranašumą padidino iki 25-12.

Antrame kėlinyje „Reborda“ pabandė spausti varžovus, spaudimas buvo chaotiškas, bet komanda vis tiek sumažino atsilikimą. Kėlinio pabaigoje „Klaipėdos krašto policija“ atrodė „šviežiau“ ir įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 49-36.

Trečiajame kėlinyje Linas Narkus toliau dominavo baudos aikštelėje, pastarasis sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir varžovus baudė blokais. Nerijus Stonkus trečiojo kėlinio pabaigoje surinko trigubą dublį. Po trijų kėlinių „Klaipėdos krašto policija“ pirmavo rezultatu 70-55.

Paskutiniame ketvirtyje pasismagino ir „Klaipėdos krašto policijos“ komandos vadovas Ramūnas Strazdauskas. Rungtynės baigėsi eiline „Klaipėdos krašto policijos pergale“ rezultatu 92-67.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Klaipėdos krašto policija“ Linas Narkus 14t. 15 atk.kam. (7/7 dvit.met.) 32 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Nerijus Stonkus 13t. 10 atk.kam. 10 rez.perd. 30 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Žydrūnas Janavičius 29t. 7 atk.kam. 29 n.b.

„Reborda“ Andrius Skvarčinskas 28t. 13 n.b.