...

N. Stonkaus trigubo dublio šou leido "Klaipėdos krašto policijai" švęsti pergalę 494

Vasario 1 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „Reborda“ ir „Klaipėdos krašto policija“. Nerijus Stonkus surinko trigubą dublį ir „Klaipėdos krašto policija“ šventė solidžią pergalę rezultatu 110:80 (21:31; 13:27; 17:19; 29:33)

Varžybos prasidėjo tikra tritaškių fiesta, abi komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus kėlinukui Nerijaus Stonkaus 5 taškų serija vedama „Klaipėdos krašto policija“ atitrūko nuo varžovų 5 taškais – 21:16. „Reborda“ minutinė pertraukėlė pastariesiems neišėjo į naudą, o visapusiškai aikštelėje naudingas Nerijus Stonkus leido savo komandai įsiveržti į priekį jau dviženkle persvara – 31:21.

Antrąjame kėlinuke geriau startavo „Reborda“, kuri privertė varžovus klysti puolime ir užbėgdami į greitas atakas sumažino savo deficitą iki 6 taškų – 31:25. Tačiau minutinės pertraukėlės užteko „Klaipėdos krašto policijos“ komandai, kad ši vėl grįžtu į savo vėžias – taikliais metimais ir greitomis atakomis besibaigiant antrąjam ketvirčiui jau turėjo 23 persvarą – 51:28. O po dviejų kėlinių komandos ilsėtis išeina rezultatu 58:24 – priekyje „Klaipėdos krašto policija“.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyravo greitas krepšinis, „Reborda“ stengėsi atakuoti priešininkus, bet „Klaipėdos krašto policija“ neleido priešininkams priartėti ir po triejų kėlinių rezultatu 77:51 pirmavo prieš savo varžovus.

Ketvirtąjame kėlinuke komandoms liko sutvarkyti tik formalumus ir mėgautis žaidimu. „Klaipėdos krašto policija“ šventė pergalę rezultatu 110:80.

MVP: „Klaipėdos krašto policija“ Nerijus Stonkus – 21 t., 10 at.k., 12 rez.p., 37 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Ovidijus Rimeikis – 27 t., 9 at.k., 10 rez.p., 33 n.b.

„Reborda“ Dovydas Kanopa – 29 t., 5 rez.p., 23 n.b.