Modesto Breivės ir Martyno Pronskaus duetas nukalė pergalę

...

Modesto Breivės ir Martyno Pronskaus duetas nukalė pergalę 116

Gruodžio 5 dieną „Inter Cars“ taurėje savo namų arenoje „Pajūrio špylmanai“ priėmė svečius „Aurora“ krepšininkus. Aikštės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 71-61 (20-15; 13-18; 23-17; 15-11).

Rungtynės prasidėjo visiškai lygiu žaidimu, kėlinio viduryje rezultatas 8-8. Antroje kėlinio pusėje Modesto Breivės 8 taškai iš eilės padėjo „Pajūrio špylmanams“ įgyti 5 taškų pranašumą 20-15.

Antrame ketvirtyje ekipos į aikštelę įnešė, žaidimas priminė „bėk ir mesk“, o ne krepšinį. Įpusėjus rungtynėms rezultatas lygus 33-33.

Po ilgosios pertraukos „Pajūrio špylmanai“ spurtavo 7-2 ir susigrąžino 5 taškų pranašumą, Sigitas Petraitis pagerinti žaidimui ėmėsi minutės pertraukėlės. Po jos „Špylmanų“ komandoje gražiausiomis spalvomis sužibo Modestas Breivė ir Kornelijus Zikas. Po trijų kėlinių rezultatas 56-50 jaunimas priekyje.

Ketvirtame ketvirtyje „Aurora“ didelių pastangų dėka sugebėjo sušvelninti atsilikimą, bet Modestas Breivė toliau siautėjo puolime. Martynas Pronskus smeigė žudantį tritaškį likus dviem minutėms. „Pajūrio špylmanai“ iškovojo pergalę rezultatu 71-61.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Pajūrio špylmanai“ Martynas Pronskus  21t. 19 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ Modestas Breivė 21t.