"Memel Team" nepaliko vilčių "Aliaska" krepšininkams

...

"Memel Team" nepaliko vilčių "Aliaska" krepšininkams 386

Spalio 26 d. vakarą "Inter Cars" taurės rungtynėse susitiko „Aliaska“ ir „Memel Team“ komandos. „Memel Team“ be didesnio vargo nepaliko vilčių „Aliaska“ krepšininkams – 114:86 (32:24; 29:14; 23:22; 30:26)

Pirmasis kėlinukas vyko abiejų komandų taškų lenktynėmis. Aikštėje vyravo greitas žaidimas, kuriame buvo mažai gynybos. Geriau šį ketvirtį sužaidę „Memel Team“ krepšininkai po pirmųjų 10 minučių turėjo 8 taškų pranašumą – 32:24.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo ta pati „Memel Team“ komanda, kuri ir toliau realizavo metimus ir neleido varžovams priartėti mažiau susikrautos savo 9 taškų atžymos. Paprašyta minutinė pertraukėlė nepadėjo „Aliaskos“ krepšininkams prasiveržti pro „Memel Team“ gynybą, o pastaroji vis didino pranašumą – 40:28. „Memel Team“ ir toliau atakavo varžovus greitomis atakomis ir po dviejų kėlinių į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 23 taškų pranašumą – 61:38.

Po ilgosios pertraukos nevyko nieko naujo, „Aliaska“ ir toliau mėtė pro šalį, o „Memel Team“ bėgdami į greitas atakas ir pataikydami tritaškius metimus vis didino savo pranašumą – 75:47. O po triejų kėlinių rezultatu 84:60 priekyje „Memel Team“.

Ketvirtąjame kelinyje „Memel Team“ beliko sutvarkyti tik formalumus prieš savo varžovus, kurie atrodo, kad nueleido rankas kovoti dėl pergalės ir žaidė savo malonumui. Rungtynės baigėsi „Memel Team“ komandos pergale rezultatu 114:86.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Memel Team“ Liudas Razma 44 t., 13 n.b., 6 rez. p., 57 n.b.

„Memel Team“ Evaldas Vegartas – 27 t., 15 at.k., 42 n.b.

„Aliaska“  – Edgaras Ilarionovas - 16 t., 10 at.k., 20 n.b.