Lygos titanų mūšyje - Salantų komandos triumfas

...

Lygos titanų mūšyje - Salantų komandos triumfas 137

Gruodžio 21 dienos vakarą "Inter Cars" taurėje Gargžduose susitiko lygos lyderiai- Salantų "Vėjas" ir "Adrijus-Daikra" komandos. Intriguojančiose rungtynėse dėl pirmos vietos lentelėje triumfavo Salantų komanda laimėjusi rungtynes rezultatu 70:69 (15:19; 11:21; 28:16; 16:13).

Nuo pat pirmų minučių "Adrijus-Daikra" varžovus įklampino į sau parankų žaidimo stilių ir viso pirmojo kėlinio metu diktavo rungtynių tempą. Manto Vaičekausko tempiami "Adrijus-Daikra" laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 19:15.

Antrajame kėlinyje "Adrijus-Daikra" ir toliau tęsė savo sėkmingą pasrodymą, o skirtumas tik augo. Įpusėjus antrajam kėlinukui pranašumas jau siekė 13 taškų (30:17). Po minutės pertraukėlės  Salantų komanda toliau strigo varžovų gynyboje, o pataikyti tolimus metimus sekėsi tragiškai. Po dviejų kėlinukų Valentino Rumiancevo kariauna pirmavo 40:26.

Po ilgosios pertraukos Salantų "Vėjas" pradėjo demonstruoti savo žaidimą ir "Adrijus-Daikra" persvara pradėjo tirpti. įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos 2 taškai (44:42). Po minutės pertraukėlės "Adrijus-Daikra" atgaivino persvarą dviem taikliais tolimais metimais iš eilės, tačiau kėlinio pabaiga priklausė Salantams, kurie po trijų kėlinukų turėjo dviejų taškų deficitą 54:56.

Lemiamame ketvirtyje virė lygi ir arši kova, "Adrijus-Daikra" taikliais tritaškiais metimais laikėsi rungtynėse ir atrodo kontroliavo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje viskas subirėjo, o Valentino Rumiancevo paskutinis metimas buvo netaiklus, kas skelbė Salantų intriguojančią pergalę rezultatu 70:69.

MVP: Julius Paulauskas "Vėjas" 20 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 24 nb.

Arūnas Balčiūnas "Adrijus-Daikra" 19 tšk., 5 rez. perd., 15 nb.

Pranas Petryla "Vėjas" 14 tšk., 9 atk. kam., 17 nb.