Lygos debiutantų akistatoje "VLG" pergalė dvylikos taškų skirtumu

...

Lygos debiutantų akistatoje "VLG" pergalė dvylikos taškų skirtumu 633

Rugsėjo 19 dieną „Inter Cars“ susikovė dvi lygos naujokės „VMG“ ir „VLG“ komandos. Pergalę rezultatu 68-56 (20-15; 14-8; 16-14; 19-18) iškovojo „VLG“.

Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli kova. Ekipos daugiau energijos skyrė puolimui. Po pirmo kėlinio „VLG“ pirmavo rezultatu 20-15.

Antrajame kėlinyje vyko „kosminis“ krepšinis. Komandos stengėsi pulti greitai, bet dauguma metimų skriejo pro šalį. Po dviejų kėlinių „VLG“ pirmavo rezultatu 34-23.

Trečiajame kėlinyje žaidimas vyko taip pat kaip ir pirmoje rungtynių pusėje. Po trijų kėlinių „VLG“ pirmavo rezultatu 50-37.

Ketvirtajame kėlinyje „VLG“ nutolo, išsaugojo sukauptą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 68-56.

Rungtynių žaidėjai: MVP „VLG“ Modestas Jurkaitis 11t. 8 atk.kam. 11 rez.perd. 5 per.kam. 8 kl. 20 n.b.

„VLG“ Valdas Bulvydas 12t. 6 atk.kam. 18 n.b.

„VMG“ Simas Dotas 10t. 9 atk.kam. 14 n.b.