Lentelės kaimynų kaktomušoje - "Garant Safety" puolimo mašinos pergalė

...

Lentelės kaimynų kaktomušoje - "Garant Safety" puolimo mašinos pergalė 135

Gruodžio 20 dienos vakarą "Inter Cars" taurėje susitiko dvi grupės kaimynės: "Garant Safety" ir "Dragūnai" komandos. "Garant Safety" puolimo banga nuplovė varžovus 95:86 (27:26; 29:16; 24:20; 15:24).

Rungtynes kiek geriau pradėjo jaunieji krepšininkai vedami Oskaro Pleikio, tačiau nepatenkintas rungtynių teisėjų sprendimais Justas Bražas gavo techninę pražangą, ji pažadino "Dragūnus" ir Aurimo Girskio nuostabaus žaidimo dėka turėjo persvarą 14:11. Po minutės pertraukėlės "Garant Safety" pradėjo spausti varžovus ir tai davė vaisių, o paskutinę sekundę pataikytas Armino Bergaudo tritaškis leido jauniesiems krepšininkams laimėti pirmąjį kėlinį 27:26.

Antrame kėlinyje Justo Bražo komanda ir toliau tęsė sėkmingą pasirodymą, o skirtumas tik augo (33:26).  Vėliau skirtumas tapo jau ir dviženklis 42:31. O po dviejų kėlinukų persvara jau tapo ir 14 taškų 56:42.

Po ilgosios pertraukos "Garant Safety" įjungė aukštesnę pavarą ir nuo varžovų pabėgo negrįžtamai (21 taško skirtumu). Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, tiesa jaunimas atsipalaidavo ir galutinis rezultatas švieslentėje rodė 95:86.

MVP: Oskaras Pleikys "Garant Safety"  22 tšk., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 31 nb.

Aurimas Girskis "Dragūnai" 32 tšk., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 6 per. kam., 12 kld., 28 nb.

Gediminas Leščiauskas "Garant Safety" 14 tšk., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 23 nb.

Evaldas Kairys "Dragūnai" 9 tšk., 13 nb.