...

Lemiamu metu iššovęs Mantas Kaziulis atvedė "Admiral" į pergalę mažosios "Inter Cars" taurės finale 560

Šeštadienį, kovo 30 dieną  „Inter Cars“ mažosios taurės didžiajame finale susitiko „Dragūnai“ ir „Admiral“ komandos. Pergalę rezultatu 74-71 (21-18; 15-19; 19-24; 19-10) iškovojo „Admiral“. „Admiral“ komanda tapo mažosios „Inter Cars“ taurės čempionais.

Rungtynių pradžia buvo sulėtinta, bet po „Admiral“ minutės pertraukėlės komandos atgijo. Antroje kėlinio pusėje prasidėjo tritaškių kruša. Po pirmo kėlinio „Admiral“ pirmavo rezultatu 21-18.

Antrajame kėlinyje komandos pagreitino žaidimą, bet nevisi metimai buvo tikslūs. Antroje kėlinio pusėje „Admiral“ įgijo didesnį pranašumą, bet Artūro Macicko ir Manto Aukselio dėka „Dragūnai“ sugebėjo nepraleisti varžovų į priekį. Paskutinę kėlinio sekundę Mantas Aukselis šveitė tritaškį ir jį pataikė, taip „Dragūnai“ įgijo minimalų pranašumą 37-36.

Trečiajame kėlinyje „Dragūnų“ lyderis Mantas Aukselis įsisiautėjo puolime. Vos ne kiekvienoje atakoje Mantas Aukselis baudė varžovus. O prabėgus 7 kėlinio minutėms „Dragūnai“ pirmavo rezultatu 56-50. „Dragūnai“ sugebėjo padidinti savo pranašumą iki dviženklio, bet „Admiral“ sugrįžo, o Tado Adomausko tritaškis su kėlinio sirena sumažino atsilikimą iki šešių taškų 61-55.

Ketvirtajame kėlinyje vyravo emocijų jūra. Komandos nuolatos keitėsi taikliais metimais, daugiausiai iš trijų taškų zonos. O „Admiral“ sugebėjo pristabdyti ir Mantą Aukselį. Lemiamu metu iššovęs Mantas Kaziulis smeigė 2 tritaškius iš eilės ir suteikė „Admiral“ komandai šešių taškų pranašumą, į tai Simonas Kontvainas atsakė savo tritaškiu ir likus 22 sekundėms „Admiral“ pirmavo trimis taškais. Tada Tadas Adomauskas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir „Admiral“ įgijo 4 taškų pranašumą. Lemiamoje atakoje „Dragūnai“ klydo ir taip palaidojo savo viltis iškovoti pergalę. „Admiral“ laimėjo rungtynes rezultatu 74-71.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Admiral“ Tadas Adomauskas 17t. 21 atk.kam. 26 n.b.

„Admiral“ Justas Poviliūnas 25t. 8 atk.kam. 23 n.b.

„Dragūnai“ Mantas Aukselis 31t. 11 atk.kam. 7 rez.per. 27 n.b.