"Lavango Group" sumindžiojo "Grigeo Klaipėda" komandos daržą

...

"Lavango Group" sumindžiojo "Grigeo Klaipėda" komandos daržą 722

Lapkričio 25 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Lavango Group“ ir „Grigeo Kalipėda“ komandos. Vos penkiese susirinkę į rungtynes „Grigeo Klaipėda“ buvo sumindyti nepersistengusių „Lavango Group“ ekipos rezultatu 61:93 (18:21; 11:28; 10:21; 22:23).

„Grigeo Klaipėda“ komandai jėgų užteko tik pirmajame kėlinyje kuomet jie dar kovėsi taškas į tašką su varžovais ir nusileido tik 18:21.

Antrame kėlinyje „Lavango Group“ jau pradėjo varžovus apmėtyti kepurėmis ir augintis pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 46:29.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumai. „Lavango Group“ lengvai suvalgė varžovus rezultatu 93:61.

MVP: Vaidotas Pečiukas "Lavango Group" 20 tšk., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 8/13 met., 28 nb.

Martynas Petrošius "Girgeo Klaipėda" 22 tšk., 7 atk. kam., 4 per. kam., 9/16 met., 24 nb.

Eroldas Sova "Lavango Group" 12 tšk., 8 atk. kam., 20 nb.