"Klaipėdos krašto policijos" žygis be kluptelėjimų - tęsiasi

...

"Klaipėdos krašto policijos" žygis be kluptelėjimų - tęsiasi 442

Gruodžio 5 dieną "Inter Cars" taurėje susikovė "Klaipėdos krašto policija" ir "Memel Team" komandos. Ir toliau demonstruojantys stulbinančią formą "Klaipėdos krašto policija" nepaliko vilčių varžovams bei pergalių garvėžy sėkmingai ridena iki sekančio varžovo. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:66 (20:18; 20:9; 18:8; 25:31).

"Memel Team" komanda rungtynes pradėjo labai motyvuota ir užsivedusi, nors tikrai nesusirinko gausiai, tačiau kol krito kartais ir nelogiški metimai jie laikėsi ir pirmą ketvirtį pralaimėjo tik pačioje jo pabaigoje (18:20).

Antrajame ketvirtyje "Klaipėdos krašto policijai" atsirišo metimai ir patiems varžovams buvo sunkiau pataikyti sudėtingus metimus, ko pasekoje dar nenugalėti policininkai susikrovė dviženklę persvarą keliantis į ilgąją pertrauką (40:27).

Po ilgosios pertraukos liko tik formalumai, "Klaipėdos krašto policija" susikūrė dar ramesnį gyvenimą įgiję solidesnę persvarą, o ketvirtajame kėlinuke abi komandos pasismagino. Rungtynės baigėsi 10 iš 10-ties pasiektų "Klaipėdos krašto policijos" komandos pergale rezultatu 83:66.

MVP: Ovidijus Rimeikis "KKP" 22 tšk., 21 nb.

Liudas Razma "Memel Team" 25 tšk., 8 atk. kam., 27 nb.

Nerijus Stonkus "KKP" 16 tšk., 6 rez. perd., 19 nb.