"Klaipėdos krašto policija" iškovojo "Inter Cars" taurės trofėju!

...

"Klaipėdos krašto policija" iškovojo "Inter Cars" taurės trofėju! 566

Balandžio 5 d. įvyko „Inter Cars“ taurės finalo rungtynėse susitiko „MB Baltic Broker“ ir „Klaipėdos krašto policija“ ekipos. „Klaipėdos krašto policija“ iškovojo „Inter Cars“ taurės trofėjų rezultatu – 87:81 (23:22; 18:13; 33:19; 13:27)

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje užvirė intensyvus žaidimas taškas į tašką, nuo pat pradžių aikštelėje nesustabdomas buvo „MB Baltic Broker“ krepšininkas Aivaras Jokubaitis, kuris per 8 min. jau spėjo įmesti 10 taškų. O po pirmojo ketvirčio rezultatu 23:22 minimalią persvarą turi „Klaipėdos krašto policija“.

Antrąjame kėlinuke „Klaipėdos krašto policija“ krepšininkams atsirišo krepšys iš triejų taškų zonos, ko pasekoje pastarieji susikrovė jau dviženklę persvarą – 34:24. Po dviejų kėlinių rezultatu 41:35 priekyje „Klaipėdos krašto policija“.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai ir toliau išliko „Klaipėdos krašto polcicija“, kuri ir toliau savo atakas užbaigdavo ties perimetru ir įpusėjus kėlinukui rezultatu 51:37 pirmavo prieš „MB Baltic Broker“. O po triejų kėlinių „Klaipėdos krašto policija“ spėjo susikrauti jau 20 taškų pranašumą – 74:54.

Ketvirąjį kėlinuką spurtu pradėjo „MB Baltic Broker“ komanda, kuri per 3 min. sumažino savo atsilikimą iki 11 taškų – 74:63. Tačiau „Klaipėdos krašto policija“ taip ir neprisileido savo varžovų arčiau ir iškovojo „Inter Cars“ taurės trofėjų rezultatu – 87:81.