...

Ketvirtajame kėlinyje susiėmė ,,VKKM - 2004" privertė ,,Dragūnus" gerokai paplušėti dėl pergalės 817

Vasario 19 dieną ,,Inter cars“ taurėje  susitiko ,,VKKM - 2004 ir ,,Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 56:62 (16:19; 7:16; 16:15; 17:12) iškovojo ,,Dragūnai".

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo ,,Dragūnai”. Jie pirmąjį kėlinuką laimėjo trim taškais rezultatu 16:19.

Antrajame kėlinyje ,,VKKM – 2004” sunkiai sekėsi rinkti taškus, ju sumetė vos 7, o tuo pasinaudoję ,,Dragūnai” po dviejų kėlinių jau piramvo dviženkliu pranašumu.

Trečiajame kėlinyje ,,Dragūnai” ir toliau išlaikė susikrautą pranšumą bei po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 50:39.

Paskutiniajame ketvirtyje ,,VKKM – 2004” pavyko sukruti šiokią tokią intrigą. Jie gerokai aptirpino savo atsilikimą ir vienu metu komandas skyrė vos trys taškai. Tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė ,,Dragūnai”, kurie šventė pergalę rezultatu 56:62.

Rungtynių žaidėjai: MVP Vytautas Bimbiris (Dragūnai) 16 t. 9 atk. k.  16 n. b.

Arnas Knystautas (VKKM - 2004) 19 t. 6 atk. k. 17 n. b.

Tomas Čerba (Dragūnai) 14 t. 9 rez. p.16 n. b.