Kalėdų stebuklai tęsiasi. "Pajūrio špylmanai" iškovojo netikėtą pergalę

...

Kalėdų stebuklai tęsiasi. "Pajūrio špylmanai" iškovojo netikėtą pergalę 453

Pirmadienį, gruodžio 17 dieną  prasidėjo antrasis „Inter Cars“ taurės etapas. Pirmosiose antrojo etapo rungtynėse „Pajūrio špylmanai“ savo namų arenoje priėmė svečius „Memel Team" krepšininkus. Pergalę po pratęsimo rezultatu  94-91 (9-19; 30-18; 23-20; 23-28; 9-6) iškovojo „Pajūrio špylmanai“.

Rungtynės prasidėjo „Memel  Team“ komandos spurtu 12-3. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė rezultatu 7-6. Po pirmo kėlinio  „Memel  Team“ pirmavo rezultatu 19-9.

Antrame kėlinyje „Pajūrio špylmanai“ susiėmė ir daugiausia Pauliaus Kazlausko dėka prisivijo varžovus. Po dviejų kėlinių  „Pajūrio špylmanai“ pirmavo rezultatu 39-37.

Trečiajame kėlinyje rezultatas svyravo tai vienos tai kitos komandos naudai. „Memel  Team“ į priekį vedė Artūro Žarsko ir Vaido Baltmiškio duetas. Kėlinio pabaigoje varžovų gretose siausti pradėjo Paulius Kazlauskas ir Tadas Augustas Kvasčevičius. Po trijų kėlinių pastarųjų dėka „Pajūrio špylmanai“ pirmavo rezultatu 62-57.

Paskutiniame ketvirtyje „Pajūrio špylmanai“ įgijo rekordinį dviženklį pranašumą. „Memel  Team“ komandos vedlio Vaido Baltmiškio dėka likus 1 minutei rezultatas buvo lygus 79-79. Lemiamą minutę komandos vėl žaidė lygiai. Likus 10 sekundžių Modestas Breivė smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygiu 83-83. Paskutinės  „Memel  Team“ komandos atakos metu Martynas Petrošius stojo mesti baudų metimus ir pataikė abu. Paskutinės atakos metu Juozo Sodžio metimas skriejo pro šalį, kamuolį puolime atkovojo Tadas Augustas Kvasčevičius, bet ir jo metimas skriejo pro šalį, bet tada laiku ir vietoje atsidūrė Modestas Breivė kuris su sirena išplėšė pratęsimą.

Pratęsimą Martynas Petrošius pradėjo dvitaškiu su pražanga, bet tada išaušo Tado Augusto Kvasčevičiaus šlovės minutė, jis pelnė dvitaškį su pražanga, kitoje atakoje smeigė tritaškį ir „Pajūrio špylmanai“ išsiveržė į priekį rezultatu 93-88. Šie metimai galutinai pražudė  „Memel  Team“. Rungtynės baigėsi rezultatu 94-91.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Pajūrio špylmanai“ Paulius Kazlauskas 16t. 15 atk.kam. 6 rez.perd. 35 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ Tadas Augustas Kvasčevičius 21t. 5 atk.kam. 4 rez.perd. 20 n.b.

„Memel  Team“ Martynas Petrošius 20 t. 20 atk.kam. 5 rez.perd. 38 n.b.

„Memel  Team“ Karolis Knabikas 23t. 9 atk.kam. 26 n.b.