...

Istorinis įvykis: "Dituva" iškovojo pirmąją visų laikų pergalę "Inter Cars" taurėje 729

Žiemos pradžią komandos pasitiko aikštelėje. Pirmą žiemos dieną ,,Inter Cars“ taurėje susitiko „Pajūris – Jūros mūša“ ir „Dituva“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 89-65 (19-9; 24-15; 18-21; 28-20) iškovojo „Dituva“.

Pirmajame kėlinyje „Dituva“ atrodė užtikrinčiau, ekipa per ketvirtį susikrovė gan neblogą pranašumą ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 19-9.

Antrajame kėlinyje „Dituva“ tiesiog šėlo greitajame puolime ir įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 43-24.

Trečiajame kėlinyje „Dituva“ toliau išsaugojo savo susikurtą pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 61-45.

Paskutiniame ketvirtyje „Dituva“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo istorinę pergalę rezultatu 89-65.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Dituva“ Tomas Sagaitis 17t. 6 atk.kam. 26 n.b.

„Dituva“ Ovidijus Šideikis 10t. 8 atk.kam. 10 rez.perd. 24 n.b.

„Pajūris – Jūros mūša“ Vytautas Šiaškus 19t. 7 atk.kam. 19 n.b.