Išankstinės Kalėdos "Aliaskos" kieme: Iškovota pirmoji pergalė

...

Išankstinės Kalėdos "Aliaskos" kieme: Iškovota pirmoji pergalė 452

Sekmadienį, gruodžio 16 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Aliaska“ ir „Reborda“. Pirmą Kalėdinę pergalę sezone rezultatu 83-81 (16-19; 27-30; 20-14; 20-18) iškovojo „Aliaska“.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Dragūnai“, komanda vedama Artūro Macicko po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 19-16.

Antrame kėlinyje „Aliaska“ žaidimą išlygino ir komandos rungtyniavo taškas į tašką. „Aliaska“ užpylė varžovus tritaškiais ir po dviejų kėlinių atsiliko tik 49-43.

Trečią kėlinį „Aliaska“ pradėjo dviem tritaškiais.  Toliau žaidimas klostėsi lygiai, o po trijų kėlinių rezultatas taip pat buvo lygiai 63-63.

Paskutiniame ketvirtyje „Aliaska“ įgijo 7 taškų pranašumą, bet greitai jį iššvaistė. Antroje kėlinio pusėje po Artūro Macicko tritaškio „Dragūnai“ persvėrė rezultatą savo naudai (74-72). Kėlinio pabaiga buvo intriguojanti. Likus 1 minutei po Mindaugo Bilčiaus taiklių baudų metimų „Aliaska“ pirmavo rezultatu (79-77). Likus 24 sekundėms Virginijus Venckauskas pelnė dvitaškį su pražanga ir pridėjo baudos metimą taip įtvirtindamas savo komandos pergalę rezultatu 83-81.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Aliaska“ Marius Kreišmonas 22t. 6 atk.kam.

„Aliaska“ Mindaugas Bilčius 15t. 11atk.kam.

„Dragūnai“ Artūras Macickas 26t. 21 n.b.