"Gobana" reikalus sutvarkė pirmajame kėlinyje

...

"Gobana" reikalus sutvarkė pirmajame kėlinyje 715

Lapkričio 18 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Vakarų laivų gamykla“ ir „Gobana“ komandos. Rungtynėse triuškinamą pergalę rezultatu 103-68 (32-16; 17-17; 26-19; 28-16) iškovojo „Gobana“.

Rungtynėse nuo pirmosios minutės pirmavo „Gobana“, ekipos žaidėjai rungtyniavo atsipalaidavę ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 32-16.

Antrajame kėlinyje „Vakarų laivų gamykla“ stabilizavo savo žaidimą ir ekipa vedama Dariaus Mockaus kėlinį sužaidė lygiai (17-17). Po dviejų kėlinių „Gobana“ pirmavo rezultatu 49-33.

Trečiame kėlinyje „Gobana“ toliau linksminosi, bet linksmybės didesnio pranašumo susikrauti nelabai padėjo. Po trijų kėlinių „Gobana“ pirmavo 75-52.

Lemiamame ketvirtyje „Gobana“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 103-68.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Paulius Žurna 29t. 8 atk.kam. 35 n.b.