"Gitana" įveikė "nukraujavusius" "Pajūrio špylmanus"

...

"Gitana" įveikė "nukraujavusius" "Pajūrio špylmanus" 448

Ketvirtadienį, gruodžio 13 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Pajūrio špylmanai“ ir „Gitana“. Pergalę rezultatu 79-69 (17-22; 25-12; 26-21; 11-14) iškovojo „Gitana“.

Pirmame kėlinyje žaidimas vyko lygiai, abi ekipos visą dėmesį skyrė puolimui, o dėl gynybos nesuko galvos. Po pirmo kėlinio rezultatas 22-17 priekyje „Pajūrio špylmanai“.

Antrame kėlinyje „Gitana“ perėmė žaidimo gijas į savo rankas, o „Pajūrio špylmanai“ toliau rungtynes laimėti stengėsi vien puolimu. Įpusėjus rungtynėms 42-34 pirmavo „Gitana“.

Trečiajame kėlinyje „Gitana“ vedama Tado Rakausko padidino savo pranašumą iki 13 taškų. Po trijų kėlinių rezultatas 68-55.

Paskutiniame ketvirtyje „Pajūrio špylmanai“ bandė vytis varžovus, bet pastangos naudos nedavė. Rungtynės baigėsi rezultatu 79-69.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gitana“ Valdas Paulauskas 24t. 14 atk.kam. 28 n.b.

„Gitana“ Marius Kurlinkus 11t. 11 atk.kam. 6 rez. perd. 21 n.b.

„Gitana“ Gediminas Dragūnas 11t. 14 atk.kam. 20 n.b.