"VKKM-Garant Safety" diktavę sąlygas lengvai pranoko varžovus

...

"VKKM-Garant Safety" diktavę sąlygas lengvai pranoko varžovus 104

Lapkričio 23 dienos vakarą „Inter Cars“ taurėje susitiko „VKKM-Garant Safety“ ir „KN“ komandos. „VKKM-Garant Safety“ vienu metu turėjo bėdų, tačiau pergalę iškovojo užtikrintai 85:67 (20:13; 29:21; 16:20; 20:13).

Pirmas rungtynių minutes pradėjo geriau „KN“, kuri pirmavo 6:2, tačiau vėliau jaunimas atsibudo ir kėlinį užbaigė labai rezultatyviai taip perimdami rungtynių kontrolę ir laimėdami kėlinį 20:13.

Antrame kėlinyje „VKKM-Garant Safety“ atsirišo rankos ir greitos atakos bei tritaškiai leido įsiveržti net 16 taškų skirtumu (36:20), kas privertė prašyti minutės pertraukėlės varžovus. Po jos „KN“ pristabdė varžovus, tačiau labiau priartėti nepavyko ir po 2 kėlinukų jaunieji krepšininkai pirmavo 49:34.

Po ilgosios pertraukos „VKKM-Garant Safety“ pabėgo nuo varžovų net 20 taškų persvara, tačiau kėlinio pabaigoje „KN“ priartėjo kol jaunieji krepšininkai atsipalaidavo, o po trijų kėlinukų „VKKM-Garant Safety‘ persvara beliko 65:54.

Ketvirtajame kėlinyje nejuokais „KN“ priartėjo iki 6 taškų, tačiau neilgam. Justo Bražo kariauna greitai persiorientavo ir rezultatas tapo aiškus. „VKKM-Garant Safety“ nugalėjo varžovus 85:67.

MVP:  Dominykas Venckus „VKKM-Garant Safety“ 25 tšk., 11 atk. Kam., 6 rez. Perd., 5 per. kam., 33 nb.

Vilmantas Valančius "KN" 32 tšk., 20 atk. kam.,  8 kld. , 19 išpr. Praž., 48 nb.

Nerijus Gespudas "KN" 10 tšk., 14 atk. kam., 20 nb.

Dovydas Kanopa "VKKM-Garant Safety" 7 tšk., 12 nb.